yükleniyor

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Dijitmo; Dijital Dünya'nın gerekliliklerini bilmekle beraber bunların gelişimi içinde çalışma yapmaktadır. Sektörün içinde veya dışında gelişen olayları da projeye dahil ederek, projenin evrimleşme sürecini daha hızlı hale getirmektedir. Türkiye'de digital sektör çok zor şartlar altında gelişmektedir. AR-GE ve yatırım süreçlerindeki sıkıntılar ve bir çok projenin bu ikilemden dolayı oluşamaması, bizlere yaptığımız çalışmalarda daha farklı bakış açıları sağlamaktadır. Bu bakış açılarından en önemlisi Hayal ile Gerçek arasındaki ayrımı yapabilmektir. 

Her projemize sadece ticari olarak bakmamaktayız. İnandığımız projelere kendimizden de bir şeyler katmayı bir görev olarak benimseriz. Gerçekleşmesi zor olan, hem müşterilerimizin hemde bizim zamanımızı boşa harcayacağına inandığımız tüm projelerinde bu şekilde yorumlamaktayız.

Misyon

Dijitmo; yaptığı tüm projelerde, "Hayal" ve "Gerçek" arasındaki farkla hareket etmeyi amaç bilmiştir. Bu yüzden "çok proje, çok müşteri" yerine " az ve nitelikli müşteriyi" tercih etmektedir.

Bu bakış açısının ticari kayıplarının olduğunu bilmekteyiz fakat özverili çalışmanın ve yaptığınız işe kendinizden de bir şey katmanın sadece zevk alınarak yapılabileceğinin de farkındayız. 

Hedefimiz her zaman nitelikli ve nicelikli iş geliştirme yapmaktır. Biz böyle mutlu oluyoruz ve müşterilerimizi bu şekilde mutlu etmeyi seviyoruz.


 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 532 1 580

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!